اسلایدر موضوعات

 • Demo
  25/اسفند/90

  شيمي

  اخبار مربوطه
 • Demo
  26/اسفند/90

  مداحي

  اخبار مربوطه
 • Demo
  23/بهمن/90

  پژشكي

  اخبار مربوطه

مقاله ها

این دوره انتخابات «رنگ» کم می‌آوریم!

نوشته شده توسط مدیریت سایت.

مدیرمسئول روزنامه جام‌جم با بیان اینکه استفاده از نمادهای رنگین بوی کهنگی می‌دهد، گفت: در این دوره انتخابات برخی کاندیداها رنگی را برای خود اعلام کرده‌اند و با این وضعیت با کمبود «رنگ» مواجه می‌شویم!

به گزارش افکارنیوز، بیژن مقدم با بیان اینکه تجربه استفاده از نمادهای رنگین در کشور تجربه خوبی نبوده است، گفت: ریشه استفاده از رنگ قابل اتکا نیست.

مدیرمسئول روزنامه جام‌جم افزود: شاید اولین باری که از نمادهای رنگین استفاده شد در جریان‌های انقلاب‌های مخملین بود و گروه‌های مختلف شروع به استفاده از رنگ‌های خاصی کردند.

وی بیان داشت: در ایران نیز در انتخابات ۱۳۸۸ از نمادهای رنگین استفاده شد که آثار خوبی را به همراه نداشت.

این فعال رسانه‌ای با بیان اینکه از نظر قانونی هم‌اکنون منعی برای استفاده از نمادهای رنگین در انتخابات پیش‌بینی نشده است،‌ بیان داشت: خود نامزدهای انتخاباتی باید برآورد کنند و نسبت به آثار استفاده از رنگ به تحلیل درستی دست یابند و برای تبلیغات در انتخابات به جای رنگ از ابزارهای دیگری استفاده کنند.

وی اضافه کرد: تجربه استفاده از نمادهای رنگین در دوره گذشته به هیچ عنوان تجربه خوبی نبود.

وی بیان داشت: هم‌اکنون نیز برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری رنگی را برای خود اعلام کرده‌اند و چنانچه این امر ادامه یابد، باید گفت که برای استفاده از نمادهای رنگین در این دوره از انتخابات با کمبود رنگ روبرو می‌شویم!

مقدم اضافه کرد: نماد هر فرد و کاندیدایی خودش است و پیام‌های افراد می‌تواند بهترین نماد باشد چرا که مردم به کاندیدا و برنامه‌های آن رأی می‌دهند.

مدیرمسئول روزنامه جام‌جم بیان داشت: استفاده از نمادهای رنگین بوی کهنگی می‌دهد از این رو بهترین اقدام تبلیغاتی ارائه برنامه‌ها از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری است.

وی گفت: کاندیداها باید در این میان به هواداران خود اعلام کنند که نیازمند انتخاب رنگ نیستند در صورتی که کاندیداها نخواهند کسی نمی‌تواند برای آنها رنگی را انتخاب و جعل رنگ کند.

این فعال رسانه‌ای ادامه داد: بی‌ تردید استفاده از رنگ منشاء کدورت‌ها و اختلافات می‌شود چراکه لزومی ندارد در سطح جامعه شهروندان از انتخاب و سلایق یکدیگر به واسطه استفاده از رنگ به خصوصی مطلع شوند.

منبع:عرش نیوز

درباره یک انتخابات

سایت «یک انتخابات» به دور از هرگونه وابستگی سعی می‌کند با ارائه آخرین اخبار از انتخابات، آنان را به مردم کشور عزیزمان ارائه نماید. این مجموعه‌ی رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی، از درغلتیدن به تمایلات جناحی پرهیز دارد.